KIM JESTEŚMY


Nasze indywidualne studio projektu zwane Asymetrią to wspólny pomysł, który zrodził się kilka lat temu jako chęć zbudowania i zapracowania na własny sukces 
w połączeniu z  naszymi pasjami.  Każda z nas ma mocne
strony dotyczące projektowania, które wspaniale się komplementują i pozwalają na fantastyczną współprace

w efekcie owocującą oryginalnymi pomysłami
i rozwiązaniami.

WIĘCEJ O NAS

MAŁGORZATA

AGNIESZKA

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Architekruty
i Urbanistyki.

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska: specjalizaja konstrukcje budowalne i inyznierskie.

Policealne Studium Zawodowe architektury wnętrz.

Efektem współpracy z projektantami wnętrz i architektami stała się
pewność siebie, kreatywność i rzetelność. Jedną z moich pasji jest projektowanie mebli, sczególnie tych, które mają nadać wnętrzu osobliwy charakter i koresponodwać z przyjętą aranżacją. Praca projektanta wnętrz umożliwia mi wyrażanie moich pomysłów poprzez indywidualne. Praca projektanta jest dla mnie czymś szczególnym. Poprzez projekty realizuje własne pomysły, dąże do ciekawych i oryginalnych rozwiązań. Ważne są dla mnie detale, dekoracje, drobne szcegóły upiększające aranżacje.  

Absolwentka Humber College w Toronto na wydziale Architektury
Wnętrz w 2003 r.

Kurs Dekoratorstwa Wnętrz w Agincourt CI w Toronto.

Kurs Visual Merchandising w Krakowskiej Szkole Artystycznej.

Współpraca zawodowa z firmami projektowymi polskimi i zagranicznymi  umożliwiła mi poszerzenie moich umiejętności projektowych w zakresie rozwiązań budowlanych: systemów kanadyjskich i tradycjonalnym budownictwem europejskim jak odmiennymi trendami wykończeniowymi. To doświadczenie  wzbogaciło mnie o odmienne spojrzenie na możliwości projektowe uwzględniając różne grupy etniczne, ich upodobania i style co nie ogranicza mnie do jednego charakteru projektów.  Moim wyzwaniem są wnętrza łączące rózne style.